Nie podoba Ci się kolor Twojego auta? Posiadasz samochód ze zniszczonym lakierem, obrysowany, wyblakły ? W dzisiejszych czasach nie musisz się już martwić o wygląd karoserii. Nowoczesna technika oklejania samochodów może rozwiązać wszystkie Twoje problemy.. Dzięki szybkiemu rozwojowi techniki mamy coraz więcej możliwości do zmiany koloru lakieru, czy też działań mających na celu jego ochronę.  Poza najbardziej znanym sposobem, jakim jest przemalowanie całego samochodu, mamy folie, które są tańsze i potrafią zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania klienta.

Wymarzony wygląd samochodu

Oklejanie samochodu profesjonalną folią daje ogromne możliwości zmiany wyglądu swojego pojazdu na taki, jaki nam najbardziej odpowiada.  Wiele warsztatów samochodowych już specjalizuje się w oklejaniu samochodów. Więc możemy w bardzo łatwy, szybki i bezpieczny sposób okleić nasze auto. Montowana folia jest bardzo trwała, posiada żywotność  nawet do 7 lat i można ją usunąć bez szkody dla lakieru. Jeśli już zdecydujemy się na taki „zabieg” to mamy szerokie pole manewru, wybór wśród masy kolorów, a także imitacji np. karbonu. Według własnej dowolności stylistycznej modyfikujemy wygląd samochodu, cały lub tylko jego część.

Cenne zastosowania folii

Bardzo wiele firm korzysta już od dawna z ofert oklejania samochodów. Folia służy im w celach reklamowych lub też gdy posiadają chęć ujednolicenia samochodów służbowych.  Kolejnym zastosowaniem może być chęć ochrony lakieru nowego auta. Naklejając bezbarwną folię lub zmieniając przy tym kolor. Daje to naszemu lakierowi ochronę na kilka dobrych lat. Coraz częściej warsztaty kierują swoją ofertę nie tylko dla samochodów, ale również skuterów, łodzi, promów.

Folia i jej zalety

Naklejenie folii na karoserie naszego samochodu  posiada wiele zalet.

  • Doskonała ochrona lakieru przez kilka lat
  • Duży połysk – nasze auto wygląda jak nowe
  • Możliwość usunięcia folii bez uszkodzeń lakieru
  • Różnorodność w wyborze koloru, nadruku.

Na czym to polega?

Cały zabieg trwa 3-5 dni jest to zależne od wielkości samochodu. Specjaliści w warsztacie zdejmują części nadwozia, które nie będą oklejane, by ułatwić naklejenie folii na krawędziach. Po zdjęciu tych części auto jest oklejane i montowane są elementy, które wcześniej zostały ściągnięte. Szybko i sprawnie nasze auto posiada nowy wygląd.

Jeżeli chcemy zmienić wygląd swojego samochodu w niedrogi i trwały sposób to jest rozwiązanie dla nas.


Dodał: , w Artykuły. Dnia 13 maja 2013