Serwis Autonadwozie.pl jest przeznaczony na dla wszystkich tych, którzy mają problem ze znalezieniem części nadwozia na serwisach aukcyjnych, sklepach, szrotach etc. Elementy karoserii i drobne elementy nadwozia często ulegają uszkodzeniu, np. w wyniku wypadków czy kolizji. Jednocześnie, nie są to typowe części eksploatacyjne, ich dostępność jest więc utrudniona, zwłaszcza poza ASO.

Znając specyfikę rynku i posiadając bogate doświadczenie na rynku części samochodowych, postanowiliśmy stworzyć portal, który ułatwiałby użytkownikom zakup części nadwozia – np. zderzaków, błotników czy osłon. Jesteśmy pośrednikiem pomiędzy naszymi partnerami, a użytkownikiem. Za naszą działalność nie pobieramy żadnych opłat, całość odbywa się przede wszystkim z dbałością o klienta – szybkość transakcji, niska cena i wysoka jakość podzespołów.

Klient może szukać u nas części dwoma sposobami. Po pierwsze, na stronie dostępny jest katalog części nadwozia, który użytkownik może dowolnie przeglądać poruszając się po danych kategoriach. Każda część jest tutaj dokładnie opisana, wraz ze zdjęciem, danymi technicznymi i informacjami o sprzedającym. Jeśli użytkownik jest zdecydowany zakupić daną część, korzysta ze specjalnego formularza, który zostaje wysłany do sprzedawcy i obie strony porozumiewają się co do warunków zakupu.

Po drugie, użytkownik może złożyć zapytanie ofertowe o część nadwozia, która go interesuje, poprzez specjalny formularz umieszczony na stronie. Nasi eksperci we własnym zakresie skontaktują się z partnerami i sprawdzą dostępność danej części, a następnie poinformują użytkownika o aktualnych ofertach.

Autonadwozie.pl jest więc stroną niezwykle wygodną, która znacznie ułatwia i przyspiesza proces zakupu dla użytkownika. Dodatkowo, na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo artykułów o treści motoryzacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem części samochodowych, elementów nadwozia etc.

Stronę prowadzi zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, od wielu lat związanych z rynkiem motoryzacyjnym. Znamy się na częściach, wiemy jak je dobierać, dzieki czemu możesz mieć pewność, że treść naszego portalu jest w 100% zgodna z rzeczywistością.